November
16.11 Kjorstad Brothers – TrondheimFolk, Trondheim
17.11 Miman – Blow Out, Kafe Hærverk, Oslo
18.11 Marthe Lea Band – Tou Scene, Stavanger
19.11 Völvur – Riksscenen, Oslo
26.11 Kjorstad Brothers – support for Valkyrien, Rockefeller, Oslo
29.11 Frode Haltli Avant Folk – The Norwegian Opera

Oktober
08.10 Kjorstad Brothers – Riksscenen, Oslo
11.10 Frode Haltli Avant Folk – Våler Kirke, Solør
15.10 Kjorstad Brothers – Banken bryggeri og spiseri, Heidal
18.10 Vassvik – Egil Hovland-festivalen, Fredrikstad Domkirke, Fredrikstad
19.10 Kjorstad Brothers – Fryd Scene, Ål i Hallingdal
20.10 Kjorstad Brothers – Valdres Folkemuseum, Fagernes
22.10 Kjorstad Brothers – Krydderkonsert, Gjøvik
23.10 Med Anders Røine and Rasmus Kjorstad – Osafestivalen, Voss
24.10 DJ på Tuvas Blodklubb – Osafestivalen, Voss
25.10 Frode Haltli Avant Folk Kvintett – Osafestivalen, Voss
29.10 Andreas Røysum Ensemble – Oslo World Music Festival, Cosmopolite, Oslo

September
26.09 Solo + duo med Dag Erik Knedal Andersen – Improverk, Kafe Hærverk, Oslo
30.09 Marthe Lea Band – Kafe Hærverk, Oslo

August
27.08 Vassvik – Melahuset, Oslo

Juli
24.07 Kjorstad Brothers – Numedal Middelaldersenter, Rollag

Juni
27.06 Andreas Røysum Ensemble – Mandaljazz, Mandal

Mai
27.05 Med Magnus Nergaard and Hans Hulbækmo – Exam concert, Victoria, Oslo

Mars
05.03 Andreas Røysum Ensemble – Victoria, Oslo

Februar
22.02 Miman – Nonfigurativ musikk, Tønsberg
23.02 Miman – Vinterjazz, Koncertkirken, Copenhagen, Denmark

Januar
12.01 Marthe Lea Band – Kampenjazz, Oslo
23.01 Alasdair Roberts og Völvur – Cecil SHarp House, London, England
24.01 Alasdair Roberts og Völvur – Platform, Celtic Connections Festival, Glasgow, Skottland
27.01 Klub Demboh – Petersburg Art Space, Berlin, Tyskland
28.01 Marthe Lea Band – Au Topsi Pohl, Berlin, Tyskland
29.01 Marthe Lea Band – Au Topsi Pohl, Berlin, Tyskland
30.01 Marthe Lea Band – Au Topsi Pohl, Berlin, Tyskland
31.01 Marthe Lea Band – Au Topsi Pohl, Berlin, Tyskland
01.02 Marthe Lea Band – Au Topsi Pohl, Berlin, Tyskland

2019

Desember
06.12 Marthe Lea Band – Kafe Hærverk, Oslo
07.12 Folkevogn – Gorrlaus, Stavanger
11.12 Folkevogn – Ljan Kirke, Oslo
15.12 Med Andreas Røysum (6 timers konsert) – Cappelens Forslag, Oslo

November
01.11 Vassvik – Salt, Oslo
01.11 Ad-hoc-konstellasjon – Observatoriet, Riksscenen, Oslo
02.11 Folkevogn – Sørveiv, Kristiansand
11.11 Reolô – Kafe Hærverk, Oslo
16.11 Folkevogn – Fabrikken, Lillehammer
28.11 Sanskriti Shresta Avatar – Stjørdal
29.11 Sanskriti Shresta Avatar – Hemnes
30.11 Sanskriti Shresta Avatar – Mosjøen

Oktober
02.10 Folkevogn – Centre Élias, Barjols, Frankrike
03.10 Folkevogn – Banon, Frankrike
04.10 Folkevogn – Centre Élias, Barjols, Frankrike
19.10 DJ – Tuvas blodklubb, Riksscenen, Oslo
25.10 Frode Haltli Avant Folk – Jazz & Wine of Peace, Cormons, Italia

September
05.09 Sanskriti Shresta Avatar – Victoria, Oslo
07.09 Marthe Lea Band – Rollag Stavkyrkje, Numedal
08.09 Platesleppkonsert med Frode Haltli, Håkon Thelin og Jan Martin Gismervik – Kampenjazz, Oslo
17.09 Miman – Klub Primi, København, Danmark
18.09 Miman feat. Tristan Honsinger – Sowieso, Berlin, Tyskland
19.09 Miman – JazzaJ, Budapest, Ungarn
20.09 Miman – Confine Aperto, Ljubljana, Slovenia
21.09 Miman – Novo Gorica, Slovenia
22.09 Miman – Bistrica ob Sotli, Slovenia
23.09 Miman – Bistrica ob Sotli, Slovenia

August
04.08 Vassvik – Mera World Music Festival, Transylvania, Romania
10.08 Vassvik – Ancient Trance Festival, Leipzig, Tyskland
14.08 Folkevogn – Saint-Maximin, Frankrike
16.08 Folkevogn – Cafe Melting Potes, Barjols, Frankrike
17.08 Folkevogn – Cafe Melting Potes, Barjols, Frankrike
25.08 Frode Haltli Avant Folk – Saalfelden Int. Jazzfestival, Austerrike

Juli
05.07 Sanskriti Shresta Avatar – Motvindfestivalen, Victoria, Oslo
13.07 Folkevogn – Rangelrock, Bryne
20.07 Vinjefolk – Vinjerock, Eidsbugarden
26.07 Vassvik – Fanø Free Folk Festival, Fanø, Danmark
27.07 Kjorstad Brothers – Fanø Free Folk Festival, Fanø, Danmark
27.07 Frode Haltli Avant Folk – Fanø Free Folk Festival, Fanø, Danmark

Juni
04.06 Billy Meier – Athletic Live, Halden
07.06 Vassvik – Cafeteatret, Oslo
08.06 Vassvik – Uddebofestivalen, Uddebo, Sverige
11.06 Vassvik – Origins Festival, Rich Mix, London, England
13.06 Vassvik – Origins Festival, Rich Mix, London, England

Mai
02.05 Kjorstad Brothers – Gorrlaus, Rimi/Imir, Stavanger
09.05 Billy Meier – Kvarteret, Bergen
10.05 Billy Meier – RAW, Lindemansalen, Oslo
16.05 Med Andreas Røysum og Sanskriti Shresta – Melahuset, Oslo
24.05 Vinjefolk, Folkemusikkveka, Ål
28.05 Miman – RMC, København, Danmark

April
13.04 Frode Haltli Avant Folk – Vossajazz, Voss
25.04 Frode Haltli Avant Folk – Jazzahead, Bremen, Tyskland
30.04 Sanskriti SHresta Avatar – Melahuset, Oslo

Mars
01.03 Marthe Lea Band – Kafe Hærverk, Oslo
04.03 Kjorstad Brothers – Columbi Egg, Bergen
14.03 Billy Meier – Salt, Oslo
15.03 Billy Meier – Friscena, Gjøvik
16.03 Miman – Klanghaus, Untergreith, Austerrike
17.03 Miman – Klub Metulji, Bistrica ob Sotli, Slovenia
18.03 Miman – Monday Improvisers Session, Wien, Austria
20.03 Miman – Bludny Kamen, Ostrava, Tsjekkia
22.03 Miman – Dirtmor, Treviso, Italia
23.03 Miman – Freaky Shit Fest, Brescia, Italia
24.03 Miman – Dobialab, Staranzano, Italia
25.03 Miman – Le102, Grenoble, Sveits
26.03 Miman – Hakeem, Brüssel, Belgia
27.03 Miman – Ausland, Berlin, Tyskland
28.03 Miman – Lutter Øre, København, Danmark
29.03 Miman – Galleri 21, Malmö, Sverige
30.03 Miman – Cappelens Forslag, Oslo

Februar
01.02 Med Andreas Røysum og Sanskriti Shresta – Kafe Hærverk, Oslo (support for Träden!)
04.02 Marthe Lea Band – Pøkk, Trondheim
08.02 Alasdair Roberts og Völvur – Riksscenen, Oslo
09.02 Alasdair Roberts og Völvur – Christianshavn Beboerhus, København, Danmark
10.02 Alasdair Roberts og Völvur – Musikkens Hus, Fanø, Danmark
14.02 Folkevogn – Riksscenen, Oslo
22.02 Med Sør-Fron Spelmannslag og gjester – Riksscenen, Oslo
23.02 Med Sør-Fron Spelmannslag og gjester – Folkets Hus, Harpefoss
24.02 Andreas Røysum Ensemble – Kampenjazz, Cafeteatret, Oslo

Januar
07.01 Vassvik – KIT, Düsseldorf, Tyskland
08.01 Vassvik – Loft, Köln, Tyskland
10.01 Vassvik – The Image & Sound Factory, Dondermonde, Belgia
11.01 Vassvik – Cultuurcentrum Zwaneberg, Heist-op-den-Berg, Belgia
12.01 Vassvik – Ter Vesten, Beveren, Belgia
18.01 Vassvik – Foyer Culturel, Sprimont, Belgia
21.01 Marthe Lea Band feat. Kresten Osgood – Mandagsklubben, 5E, København, Danmark
23.01 Marthe Lea Band feat. Kresten Osgood – Brötz, Gøteborg, Sverige
26.01 Miman + Mathilde Øverland & Sigrid Vesaas – Scenehuset, Oslo
27.01 Miman + Mathilde Øverland & Sigrid Vesaas – Scenehuset, Oslo
31.01 Miman – Fabrikken, Lillehammer

2018

Desember
14.12 Med Andreas Røysum (5 timers konsert) – Cappelens Forslag, Oslo
15.12 Med Poing og gjester – Pøbeljul, Victoria, Oslo

November
01.11 Avatar – Oslo World Music Festival, Victoria, Oslo
06.11 Miman – Fizzle, Birmingham, England
07.11 Miman – Over the Top, Sheffield, England
08.11 Miman – Hundred Years Gallery, London, England
09.11 Miman – Blaue Fabrik, Dresden, Tyskland
10.11 Miman – Makroskope, Mülheim, Tyskland
11.11 Solo – Norwegian Opera, Oslo
12.11 Miman – Brüssels, Belgia
13.11 Miman feat. Axel Dörner og Michael Griener – Berlin, Tyskland
17.11 Marthe Lea Band – Timanifestivalen, Oslo
24.11 Avatar – Jungeltelegrafen, Melahuset, Oslo
27.11 Med Rolf-Erik Nystrøm – Cappelens Forslag, Oslo

Oktober
04.10 Folkevogn – Ibsenhuset, Skien
11.10 Femtimeteren – Kanonhallen, Oslo
12.01 Femtimeteren – Kanonhallen, Oslo
13.01 Femtimeteren – Kanonhallen, Oslo
14.01 Femtimeteren – Kanonhallen, Oslo
19.10 Billy Meier – Dølajazz, Lillehammer

September
01.09 Reolô – Riksscenen, Oslo
01.09 Vinjefolk – Riksscenen, Oslo
02.09 Slow Is The New Fast – Kafe de luxe, Vaxsjö, Sverige
05.09 With Erlend Albertsen and Aksel Westlund, Sagene Lunchbar, Oslo
22.09 Billy Meier – Ståoppjazz, Bergen

August
11. 08 Billy Meier – Sildajazz, Haugesund
19. 08 Slow Is The New Fast – Antikvariatet, Trondheim
20.08 Slow Is The New Fast – Cafeteatret, Oslo
21.08 Slow Is The New Fast – BlygeHarry, Stavanger
24.08 Vassvik – Tønder Festival, Tønder, Danmark
31.08 Slow Is The New Fast – Bergen Kjøtt, Bergen
July
06.07 Folkevogn – Kongsberg Jazzfestival, Kongsberg
06.07 Kjorstad Brothers – Motvindfestivalen, Blå, Oslo
13.07-14.07 Vassvik – Kaustinen Folk Music Festival, Finland
18.07 Billy Meier – Molde Jazzfestival, Molde
21.07 Vinjefolk – Vinjerock, Jotunheimen
June
05.06 Med Malin Alander og Mike McCormick – Malin Alanders eksamenskonsert, Levinsalen, NMH, Oslo
05.06 Med Heida Mobeck, Daniel Meyer Grønvold og Magnus Skavhaug Nergaard – Kafe Hærverk, Oslo
14.06 Billy Meier – Kafe Mir, Oslo
17.06 Stepperiets Steppesalong – Kafe Hærverk, Oslo
21.06 Slow Is The New Fast – Kulturhuset, Oslo
30.06 Med Virgina Genta og Veslemøy Narvesen, Mandaljazz, Mandal
30.06 Folkevogn – Mandaljazz, Mandal
May
01.05 Marthe Lea Band – Kafe Hærverk, Oslo
06.05 Billy Meier – Maijazz, Stavanger
07.05 Vassvik – Nordischer Klang, Greifswald, Tyskland
10.05 Miman – Deichmanske bibliotek, Grünerløkka, Oslo
15.05 Med Andreas Røysum and Sanskriti Shresta – Jazz in Khartoum, Oslo
15.05 Med Andreas Røysum Octet – Jazz in Khartoum, Oslo
20.05 Med Matilda Rolfsson – Vår Frues Kirke, Trondheim
25.05 Frode Haltli Avant Folk – Nattjazz, Bergen
27.05 Folkevogn – Melahuset, Oslo
April
04.04 Frode Haltli Avant Folk – Victoria, Oslo
05.05 Kjorstad Brothers – Sinclair, Kvam
08.04 Miman – RMC, København, Danmark
09.04 Miman – Galleri 21, Malmö, Sverige
10.04 Miman – Galleria Akusmata, Helsinki, Finland
11.04 Miman – Sound Museum, St. Petersburg, Russland
12.04 Miman – Ground Houdinka, Moscow, Russland
13.04 Miman – CH25, Warsawa, Polen
14.04 Miman – Farby, Poznan, Polen
15.04 Miman – Spektrum, Berlin, Tyskland
16.04 Miman – M89, Leipzig, Tyskland
17.04 Miman – Atrakt, Bratislava, Slovakia
18.04 Miman – Shizzle, Wien, Austerrike
19.04 Miman – Interpenetration, Graz, Austerrike
21.04 Miman – lo Zac!, Turin, Italia
22.04 Miman – Volume, Milano, Italia
24.04 Miman – B-Folk, Rome, Italia
25.03 Miman – Playdate, Bergen
Mars
01.03 Sanskriti Shresta Avatar – Hillerød, Danmark
09.03 Vassvik – Volapüks Vinterfestival, Oslo
18.03 Med Erik Kimestad Pedersen – Vaktbua, Kristiansand
21.03 Sanskriti Shresta Avatar – Brötz, Gøteborg, Sverige
Februar
03.02 Kakapoi – Kafé Hærværk, Oslo
07.02 Kjorstad Brothers – support for Broen, Røverstaden, Oslo
18.02 Sanskriti Shresta Avatar – Kampenjazz, Caféteatret, Oslo
25.02 With Erik Kimestad Pedersen, Vaktbua, Kristiansand
Januar
07.01 Kjorstad Brothers med Olav Christer Rossebø and Johannes Selvaag – BLS, Oslo
19.01 Med Sør-Fron Spelmannslag, 40-årsjubileum – Rudi Gard, Sør-Fron
20.01 Med Sør-Fron Spelmannslag, 40-årsjubileum – Riksscena, Oslo
24.01 Miman – Victoria, Oslo
26.01 Vassvik – Riksscena, Oslo
28.01 Andreas Røysum Kvartett feat. E. Kalman, H. Hulbækmo and myself – Kafé Hærværk, Oslo

2017

Desember
15.12 Med Andreas Røysum (4 timers konsert) – Cappelens Forslag, Oslo
12.12 Reolô – USF Verftet, Bergen
07.12-10.12 Vassvik – Arctic Festival «The Attraction of Taimyr», Dudinka, Russland
05.12 Billy Meier – Jazz In Khartoum, Oslo
05.12 Solo – Jazz in Khartoum, Oslo
05.12 Med Andreas Røysum, Marthe Lea, Torgeir Vassvik og Christian Meaas Svendsen – Jazz In Khartoum, Oslo

November
18.11 Irene Tillung Ti på taket – Folkelarm, Riksscena, Oslo
18.11 Miman – Folkelarm, Riksscena, Oslo
16.11 Med Andreas Røysum – Folkelarm, Riksscena, Oslo
14.11 Miman – Przestrzen Prywatna, Warsaw, Polen
13.11 Miman – Macondo, Wroclaw, Polen
11.11 Miman – Skautsky Institut, Prague, Tsjekkia
10.11 Miman – GRID, Prague, Tsjekkia
09.11 Miman – Kulturnhalle, Leipzig, Tyskland
07.11 Miman – Galleri 21, Malmö, Sverige
04.11 Vassvik – Oslo World Music Festival, Victoria, Oslo

Oktober
21.10 Kjorstad Brothers med Ole Nilssen – Storhelg i Hallingdal, Torpo
19.10 Kjorstad Brothers – Ruste Bygdahus, Nord-Fron
14.11 Med Andreas Røysum, Joel Ring, J. Andrew Wilhite and Hans Hulbækmo spelar musikk frå Albert Aylers episke album “Love Cry” – Isle Of You Festival, Mir, Oslo
13.10 Med Andreas Røysum og Sanskriti Shresta, Isle Of You Festival, Mir, Oslo
11.10 Jazzkappleik, Victoria, Oslo

September
30.09 Med Tove Bagge – Ila Fysikalske Opening Fest, Oslo
29.09 Vassvik – Drammen Sacred, Union Scene, Drammen
13.09 Reolô – Ultimafestivalen, Riksscenen, Oslo
10.09 Kjorstad Brothers – BLS, Oslo

August
26.08 Vassvik – God Natt, Oslo, Salt, Oslo
20.08 Vassvik – Melafestivalen, Rådhusplassen, Oslo
18.08 Vassvik – Øykjelykkjesetra, Nord-Fron
17.08 Vassvik – ARTendal, Arendal
06.08 Reolô – Øykjelykkjesetra, Nord-Fron
05.08 Reolô – Jørn Hilme-stemnet, Fagernes
01.08 Kjorstad Brothers – Kulturdugnad Gamvik, Gamvik Museum, Gamvik

Juli
30.07 Vassvik – Kulturdugnad Gamvik, Slettnes Fyr, Gamvik (langt nord)
28.07 Kjorstad Brothers med Anders Erik Røine, Telemarkfestivalen, Bø i Telemark
20.07 Kjorstad Brothers – EBU Festival, Český Krumlov, Tsjekkia
07.07 Bjørn Sigurd Glorvigen Trio – Dombås Stasjon, Dombås

Juni
23.06 Miman – l’Asilo, Napoli, Italia
22.06 Miman – Circolo H, Latina, Italia
20.06 Miman – Potrvá, Prague, Tsjekkia
19.06 Miman – Klub Demboh, Neu West, Berlin, Tyskland
18.06 Miman – Galleri 21, Malmö, Sverige
17.06 Miman – Café Garbo, Göteborg, Sverige
16.06 Miman feat Marthe Lea – Cappelens Forslag, Oslo
11.06 Billy Meier – Henriette Eilertsens eksamenskonsert, Victoria, Oslo
09.06 Slow Is The New Fast – Bjørn-Even Bjarkli Verbekes eksamenskonsert, Victoria, Oslo
08.06 Med Frode Haltli, Håkon Thelin, Per Oddvar Johansen – min eigen eksamenskonsert, Victoria, Oslo
08.06 Billy Meier – Ivar Asheims eksamenskonsert, Victoria Oslo
02.06 Kjorstad Brothers – Rasmus Kjorstads eksamenskonsert, Riksscenen, Oslo

Mai
31.05 Sanskriti Shresta Avatar – Sanskriti Shrestas eksamenskonsert, Victoria, Oslo
29.05 Med J. Andrew Wilhite, Inga Margrete Aas og Joel Ring – Kulturhuset, Oslo
23.05 Med Tove Bagge – Tove Bagges eksamenskonsert, Lindemansalen, Oslo
21.05 Kjorstad Brothers – BLS, Oslo
19.05 Kjorstad Brothers – Galleri Brenneriet, Oslo
18.05 Med Andreas Røysum, Adrian Løseth Waade, Karl Hjalmar «Kalle» Nyberg – Deichmanske Bibliotek, Schous Plass, Oslo
16.05 Med Maren Selvaag, Aliya Cycon, Rasmus Kjorstad, Kristian B. Jacobsen, Jonas Barsten – Business For Peace Award Ceremony, Rådhuset, Oslo
12.05 Vassvik – Tingbygningen på Hunn, Gjøvik
11.05 Vassvik – support for Valkyrien, Mir, Oslo
01.05 Kjorstad Brothers med Maja Bugge – Melling Institute, Melling, England
01.05 Kjorstad Brothers + Jo Einar Jansen, Vegar Vårdal, Rowan Rheingans – Clapham Church, England

April
30.04 Kjorstad Brothers + Jo Einar Jansen, Vegar & Mette Vårdal, Rowan Rheingans – Victoria Hall, Settle, England
19.04 Billy Meier, Victoria, Oslo

Mars
30.03 Sanskriti Shresta Avatar, Nylyd, Skien
25.03 Med Bjarte Eike, Barokksolistene og studentar –  Sentralen, Oslo
25.03 Slow Is The New Fast – Sentralen, Oslo
25.03 Med Sudeshna Bhattacharya og studentar – Sentralen, Oslo
20.03 Vassvik – Deichmanske Hovedbibliotek, Oslo
19.03 Kjorstad Brothers – Longva, Haram
17.03 Vassvik – Global, København, Danmark
16.03 Med Christian Wallumrød, Fredrik Rasten, Seshen – Biermannsgården, Oslo
15.03 Kjorstad Brothers – Årestogo, Rauland
05.03 Med Andreas Røysum – Cappelens Forslag, Oslo
04.03 Med Andreas Røysum, Joel Ring, Anton Jonsson – NMH, Oslo
01.03 Slow Is The New Fast – Victoria, Oslo

Februar
20.02 Solo – Kulturhuset, Oslo
17.02 Frode Haltli Avant Folk – Riksscena, Oslo (kul gebursdagsfest)
13.02 Kakapoi/VeVe/Pip – Levinsalen, Oslo
08.02 Kakapoi – Brötz, Göteborg, Sverige

Januar
31.01 Billy Meier – NMH, Oslo
27.01 Kjorstad Brothers – Hardanger Folkemuseum, Utne
26.01 Luke Elliot – Les Etoiles, Paris, Frankrike
24.01 Luke Elliot – Haldern Pop Bar, Haldern, Tysland
23.01 Luke Elliot – Paradiso, Amsterdam, Nederland
21.01 Luke Elliot – La Paranthese, Nyon, Sveits
19.01 Luke Elliot – Milla, München, Tyskland
18.01 Luke Elliot – Privatclub, Berlin, Tyskland
17.01 Luke Elliot – Lux, Hannover, Tyskland
18.01 Luke Elliot – Blue Shell, Köln, Tyskland
15.01 Luke Elliot – Prinzenbar, Hamburg, Tyskland
08.01 Kjorstad Brothers – BLS, Oslo

2016

Desember
31.12 Kjorstad Brothers – Venabygd Fjellkapell, Venabygd
18.12 Med Tom Willy Rustad, Bygdas eigen julekonsert, Sør-Fron Kyrkje, Sør-Fron
09.12 Slow Is The New Fast, Lillesalen Konsertserie, Oslo
04.12 Kjorstad Brothers – Kampenjazz juleavslutning, Caféteateret, Oslo
01.12 Kjorstad Brothers – Ljøsblåttfestivalen, NMH, Oslo
01.12 Kjorstad/Kasbo/Bjørgo/Eide spelar Svend Asmussen – Lommedalen Eldresenter

November
29.11 Miman – Kulturhuset, Oslo
27.11 Kjorstad Brothers – Solheim Pensjonat, Røros
25.11 Billy Meier – Lillesalen Konsertserie, Oslo
23.11 Billy Meier – Vaktbua, Kristiansand
22.11 Billy Meier – Agder FHS, Søgne
21.11 Billy Meier – Folken, Stavanger
19.11 Kjorstad Brothers – Showcase, Folkelarm, Riksscenen, Oslo
18.11 Kjorstad Brothers – Dansespeling, Folkelarm, Riksscenen, Oslo
17.11 Kjorstad Brothers – Radiokonsert, Folkelarm, Riksscenen, Oslo
12.11 Kjorstad Brothers – Hilmarfestivalen, Steinkjer
11.11 Kjorstad Brothers – Antikvariatet, Trondheim
09.11 Miman – Deichmanske Hovedbibliotek, Oslo
08.11 Miman – Music Lovers Records, Göteborg, Sverige
07.11 Miman – Mandagsklubben, 5e, København, Danmark
06.11 Kjorstad Brothers – Gammel-Kleppe, Vågå
05.11 Kjorstad Brothers – Spelemannstogo, Heggenes
03.11 Kjorstad Brothers – Fabrikken, Lillehammer
03.11 Kjorstad Brothers – NRK Hed/Opp radio appearance, Lillehammer
02.11 Kjorstad Brothers – Rudi Gard – Sør-Fron
01.11 Kjorstad Brothers – Simenstad Gard, Rudshøgda

Oktober
31.10 Kjorstad Brothers – Røhnegården, Hamar
28.10 Kjorstad Brothers – Spillerom i NRK P2, radiointervju, Oslo
27.10 Kjorstad Brothers – Riksscenen, Oslo (Pusinshi Ulla plateslepp!)
13.10 Billy Meier – Jazzincubator, Dølajazz, Lillehammer
06.10 Kjorstad/Kasbo/Bjørgo/Eide spelarSvend Asmussen – Lancalot, Asker
05.10 Med Hans Hulbækmo – Musikkbaren, NMH, Oslo

September
30.09 Kakapoi – RAW, Lindemansalen, Oslo
28.09 Med Andreas Røysum, Isak Hedtjärn and Christian Meaas Svendsen – NMH, Oslo
26.09 Kjorstad Brothers – Kulturhuset, Oslo
21.09 Slow Is The New Fast – Kulturhuset, Oslo
21.09 Med Christian Wallumrød, Fredrik Rasten and Seshen – Levinsalen, Oslo
19.09 Med «O» (Helen Louise Solberg&Inga Margrete Aas) + Jan Martin Gismervik – Cappelens Forslag, Oslo
16.09 Med Nordic Voices og studentar frå NMH spelar Karlheinz Stockhausen’s «Sternklang» – Ultimafestivalen, Ekebergparken, Oslo
06.09 Med «O» (Helen Louise Solberg&Inga Margrete Aas) – Music Lovers Records, Göteborg, Sverige
04.09 Kjorstad Brothers – Søndagsdans i Nordal Bruns Gate, Oslo
03.09 Med «O» (Helen Louise Solberg&Inga Margrete Aas) – Øykjelykkjesetra, Nord-Fron

August
27.08 Bjørn Sigurd Glorvigen Trio – Klosterenga, Oslo
25.08 Med Nilas Granseth, Martin Gjerde, Henrik Dalen, Magnus Sefaniassen Eide – Café Stift, Lillehammer
19.08 Billy Meier – Sentralen, Oslo Jazzfestival, Oslo
15.08 Bjørn Sigurd Glorvigen Trio, Budsjord, Dovre
12.08 Luke Elliot – Crossroads, Øyafestivalen, Oslo
02.08 Solo – Gutvik Ukentlig, Kulturhuset, Oslo

Juli
28.07 Ang – Jørn Hilme-stemnet, Fagernes
23.07 Luke Elliot – Molde Jazzfestival, Molde
22.07 Med Martin Gjerde, Håkon Bjørgo, Magnus Sefaniassen Eide and Ruth Oline Lødemel – Spiret Spiseri, Åndalsnes
14.07 Miman – Nii, Moskva, Russland
13.07 Miman – Sound Museum, St. Petersburg, Russland
12.07 Miman – Myymälä2, Helsinki, Finland
11.07 Miman – Kafé Klaver, Stockholm, Sverige
10.07 Miman – Ekebergpaviljongen, Oslo
08.07 Billy Meier – Kongsberg Jazzfestival, Kongsberg
06.07 Solo – Sør-Fron Kyrkje, Sør-Fron
02.07 Luke Elliot – Egersund Visefestival, Egersund

Juni
24.06 Luke Elliot, Steinkjerfestivalen, Steinkjer
21.06 Luke Elliot – Aces and Eights, London, England
04.06 Med Espen Wensaas – Musikkfest, Egertorget, Oslo
02.06 Slow Is The New Fast – Victoria, Oslo

Mai
24.05 Slow Is The New Fast – Hendrix Ibsen, Oslo
22.05 Billy Meier – Kulturhuset, Oslo
01.05-08.05 Norsk/Armensk/Iransk samarbeid – Yerevan, Armenia

April
25.04 Med Christian Wallumrød, Fredrik Rasten og Seshen – Deichmanske hovedbibliotek, Oslo
24.04 Gjesteopptreden med Lillehammer Storband, Nordre Ål Kirke, Lillehammer
24.04 Med Anita Langødegård, Torill Steinjord, Ådne Kolbjørnshus, Andris Hemsing, Amalie Kinsarvik Tvilde, Even Pedersen – Riksscenen, Oslo
20.04 Isa – Kafé Edgar, Trondheim
10.04 Kjorstad Brothers – Søndagsdans i Nordal Bruns Gate, Oslo
08.04 Kakapoi/VeVe/Pip – Levinsalen, Oslo
01.04 Duo with Andreas Røysum – Cappelens Forslag, Oslo

Mars
31.03 Hånd i Hånd – Bokcafeen, Oslo
15.03 Kakapoi – Koncertkirken, København, Danmark
14.03 Kakapoi – Biermannsgården, Oslo
12.03 With Jens Linell, Anita Langødegård, Ådne Kolbjørnshus – Kulturhuset, Oslo
06.03 Miman – Cappelens Forslag, Oslo
04.03 Moonchild (Eilertsen/Kjorstad/Lysne/Simonsen), Cinema Neuf, Oslo
03.03 Luke Elliot, Bø Jazzklubb, Bø i Telemark

Februar
29.02 Isa – Chateau Neuf, Oslo
27.02 Luke Elliot – Hulen, Bergen
27.02 Kjorstad/Kasbo/Bjørgo/Eide spelar Svend Asmussen – Lancalot, Asker
26.02 Luke Elliot – Tou Scene, Stavanger
25.02 Luke Elliot – Parkteatret, Oslo
23.02 Isa – Majorstuen Kirke, Oslo
20.02 Luke Elliot – Håndverkeren, Kristiansand
19.02 Kakapoi – lunchkonsert Serendipfestivalen, Oslo
18.02 Med Tarjei Lienig Trio+++ – Serendipfestivalen, Levinsalen, Oslo
17.02 Billy Meier – Serendipfestivalen, Kulturhuset, Oslo
04.02 Luke Elliot – Union Scene, Drammen
12.02 Luke Elliot – Teaterfabrikken, Ålesund

Januar
31.01 Billy Meier – Trøndertun FHS, Melhus
31.01 Billy Meier – Ila Brainnstasjon, Trondheim
30.01 Billy Meier – Sund FHS, Inderøya
29.01 Billy Meier – Café Stift, Lillehammer
28.01 Billy Meier – Toneheim FHS, Hamar
24.01 Kjorstad/Bagge/Linell – Kulturhuset, Oslo
23.01 Kjorstad/Bagge/Linell – Café Nina, Göteborg, Sverige
22.01 Kjorstad/Bagge/Linell – Tegelkällaren, Ransäter, Sverige
21.01 Kjorstad/Bagge/Linell – Harpefoss Hotel, Harpefoss
20.01 Isa – Uhørt, Oslo
10.01 Med Kirill Kotov og Ekaterina Nozdrina – Henriken, Oslo

2015

Desember
10.12 Isa – Bokcafeen, Chateau Neuf, Oslo
05.12 Folkemusikklina sin eigen konsert – Ljøsblåttfestivalen, NMH, Oslo
03.12 Vatna – Ljøsblåttfestivalen, NMH, Oslo

November
28.11 Luke Elliot (support for Bjørn Eidsvåg) – Oslo Spektrum, Oslo
27.11 Luke Elliot – Blårock, Tromsø
24.11 Med Knut Kvifte Nesheims “Blæstois” – Kunsternes hus, Oslo
21.11 Luke Elliot Trio – Skien
14.11 Luke Elliot – Harvest, Kvinesdal
13.11 Luke Elliot – Brygghuset, Farsund
12.11 Kakpoi – NMH, Oslo
11.11 Vatna – Spillerom 18, Levinsalen, Oslo
07.11 Kakapoi – St. Edmunds Church, Oslo
06.11 Luke Elliot – Cafe Stift, Lillehammer

Oktober
31.10 Luke Elliot – Tapeo, Gjøvik
30.10 Luke Elliot – Brød & Cirkus, Steinkjer
29.10 Luke Elliot – Familien, Trondheim
27.10 Isa – Cafe Mir, Oslo
25.10 Luke Elliot Trio – Union Scene, Drammen
24.10 Med Målbrott (Andreas Røysum og Joel Ring) – Cappelens Forslag, Oslo
23.10 Gymbag + Virentia Strykekvartett – Maksitaksi, Oslo Quartet Series
20.10 Med Rasmus Kjorstad, Selma French Bolstad, Øystein Rudi, James Dickenson – Lillehammer Kyrkje, Lillehammer
16.10 Luke Elliot – Big Dipper, Oslo (møtte Andreas Røysum her)
10.10 Luke Elliot – Ervika, Stadt
09.10 Luke Elliot – Rokken, Volda
08.10 Luke Elliot -Pikant, Førde
07.10 Luke Elliot – Tre Brør, Voss
06.10 Luke Elliot – Lille Ole Bull, Bergen
03.10 Luke Elliot – Energimølla, Kongsberg
02.10 Luke Elliot – Trashpop, Kristiansand

September
26.09 Luke Elliot – Bryggerhuset Syd, Halden
25.09 Luke Elliot – John Dee, Oslo
18.09 Ang – Riksscenen, Ultimafestivalen, Oslo
11.09 Billy Meier – RAW, Lindemansalen, Oslo
11.09 Gymbag – RAW, Lindemansalen, Oslo

August
25.08 Kakapoi – Sandvigsalen, Griegakademiet, Bergen
24.08 Kakapoi – Folken, Stavanger
21.08 Kakapoi – Lillesalen konsertserie, Chateau Neuf, Oslo
15.08 Luke Elliot – Bakklandsfestivalen, Trondheim
09.08 Solo (mottok Øyvind Berghs minnepris) – Høgfjellskonserten, Peer Gynt-stemnet, Rondablikk
08.08 Luke Elliot – Haugesund
03.08 Kjorstad Brothers – Øykjelykkjesetra, Nord-Fron

Juli
14.07 Luke Elliot – Isbua, Hidra
13.07 Luke Elliot – Kvinesdal
08.07 Solo – Sør-Fron Kyrkje, Sør-Fron
04.07 Talent 2015 – Teatersalen, Førdefestivalen, Førde
03.07 Kjorstad Brothers – INTRO-folk semifinale, Haarklousalen, Førdefestivalen, Førde
02.07 Med Malin Alander&Selma French Bolstad – Jølstramuseet, Førdefestivalen, Førde
02.07 Talent 2015 – Åpningskonserten, Førdefestivalen, Førde

Juni
26.06 Luke Elliot – Steinkjerfestivalen, Steinkjer
13.06 Luke Elliot – Norwegian Wood, Oslo
10.06 Luke Elliot – Norwegian Wood, Oslo
06.05 Med Espen Wensaas – Musikkfest Oslo, Egertorget, Oslo
04.06 Med Johan Lindvall og Christian Winther – Kulturhuset, Oslo
04.06 Med Sander Eriksen Nordahl, eksamenskonsert, Victoria, Oslo
04.06 Med Stian Unhjem – eksamenskonsert, Victoria, Oslo
03.06 Min eigen eksamenskonsert: solo + trio med Tove Bagge og Jens Linell + Gymbag – Victoria, Oslo
03.06 Med Henrik Håland – eksamenskonsert, Victoria, Oslo
03.06 Med Ivar Myrset Asheim – eksamenskonsert, Victoria, Oslo

Mai
28.05 Luke Elliot – Postkontoret, Oslo
27.05 Kakapoi – Cappelens Forslag, Oslo
25.05 Isa – NMH, Oslo
19.05 Med Torfinn Hofstad – eksamenskonsert, Levinsalen, Oslo
19.05 Med Sigrid Stubsveen – eksamenskonsert, Levinsalen, Oslo
17.05 Solo – Sølvsuper spesial, Kulturhuset, Oslo
13.05 Luke Elliot – Cafe Skuret, Trondheim
10.05 Kjorstad Brothers – TrondheimFolk, Antikvariatet, Trondheim
09.05 Kjorstad Brothers – Bokhandeln, Vågå
08.05 Kjorstad Brothers – Harpefoss Hotel, Harpefoss
07.05 Kjorstad Brothers – Valkyrien, Oslo

April
25.04 Solo – RisørUng promokonsert, Risør
22.04 Vatna – Henriken, Oslo
18.04 Med Touche! – Det Gamle Bageri, Drøbak
17.04 Vatna – Support for Tokso String Quartet, Riksscenen, Oslo

Mars
19.03 Med Ole Nilssen – Fuglen, Oslo
06.03 Gymbag – Serendipfestivalen, Lindemansalen Oslo
06.03 IJ13 – Serendipfestivalen, Foajeen, Oslo
01.03 Med Henriette Eilertsen, Ola Djupvik, Björn Petersson – Orgelsalen NTNU, Trondheim

Februar
28.02 Kakapoi – Babel, Trondheim
06.02-09.02 With Rasmus Kjorstad, Malin Alander, Tove Bagge and Torfinn Hofstad – Folk-Progressive Festival, Artplay, Moscow
03.02 Solo – Spillerom 18, Levinsalen, Oslo

Januar
17.01 Med Ola Djupvik – Deichmanske Hovedbibliotek, Oslo
15.01 Hånd I Hånd – Bokcafeen, Oslo
10.01 Med Lady Hardanger, Johannes Selvaag, Jens Linell – Kulturhuset, Oslo